headerimage

Ogłoszenia Parafialne Niedziela Miłosierdzia Bożego - 07.04.2024

Po Mszy św. o godz. 13.00 – na zakończenie nowenny Koronka do Bożego Miłosierdzia z wystawieniem Najświętszego Sakramentu.

W poniedziałek Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Jest to Dzień Świętości Życia. Zachęcamy do podjęcia dziewięciomiesięcznej modlitwy w obronie dziecka poczętego, a zagrożonego zabiciem w łonie matki. Uroczyste przyrzeczenie Duchowej Adopcji będziemy składali w naszej parafii podczas Mszy św. o godz. 18.30. Osoby podejmujące duchową adopcję proszone są o wypełnienie deklaracji, która wyłożona jest przy stoliku z prasą katolicką, oraz o przyniesienie świec na tę Eucharystię. Zachęcamy też do ściągnięcia aplikacji „Adoptuj życie”, w której wirtualnie możemy obserwować rozwój adoptowanego dziecka, a także korzystać z rozważań różańcowych na każdy dzień. Po Mszy św. spotkanie Żywego Różańca w salce na plebanii.

W środę o godz. 8.00 i 18.30 Msza św. z Nowenną do Matki Bożej Nieustającej Pomocy.

W sobotę po wieczornej Mszy św. Nabożeństwo Fatimskie.

Jest organizowany wyjazd do Warszawy na Narodowy Marsz Życia w niedzielę 14 kwietnia. Szczegółowe informacje u Zelatorki Żywego Różańca Pani Stanisławy. Nr telefony w gablocie na plakacie.

W przyszłą niedzielę nasza kolekta inwestycyjna. W ostatnim czasie postawiliśmy w górnym kościele nowe ławki, które znajdują się przy konfesjonałach i filarach. W planach są jeszcze 3 ławki, na które zabrakło nam materiału. Jeszcze raz bardzo dziękuję Panu Stanisławowi za ich wykonanie, a za wszystkie ofiary serdeczne Bóg zapłać.