headerimage

Koncert kolęd i pastorałek Totus Tuus

12 stycznia 2020 roku po Mszy świętej o godz. 11.30 w górnym kościele Zespół Totus Tuus przygotował dla wszystkich koncert kolęd i pastorałek. Prezentując kolejne utwory mieliśmy okazję usłyszeć wigilijną opowieść o Pani Jadwidze, dla której ostatnie święta były wyjątkowe. Czekamy na kolejne zaproszenia Totusków.@Totuski
Zapraszamy na fb aby polubić naszą stronę ;)
https://www.facebook.com/Totuski/

Totus Tuus w Pelplinie

8 stycznia w Pelplinie odbył się koncert połączony ze wspólnym kolędowaniem. W Miejskim Ośrodku Kultury w Pelplinie każdy mógł być świadkiem ogromnej ilości radości i miłości przekazywanej ludziom przez muzykę i śpiew. Razem z dziećmi i podopiecznymi szkoły specjalnej w Pelplinie nasz Zespół Totus Tuus zaprezentował się ze swoim repertuarem. Takie wydarzenia zdecydowanie zbliżają i rozwiją ludzi.

A już w niedzielę koncert kolęd w naszym kościele NMP w Tczewie! Nie zapomnijcie i licznie przybywajcie.

@Totuski
Zapraszamy na fb aby polubić naszą stronę ;)
https://www.facebook.com/Totuski/

Jasełka 2020

To już 15-ty rok z kolei, kiedy Wspólnoty Neokatechumenalne przy parafii NMP Matki Kościoła w Tczewie wystawiły Jasełka Bożonarodzeniowe. W tym roku do udziału zostały zaproszone wszystkie chętne dzieci z parafii. Owocem tej inicjatywy było piękne przestawienie pt. „Okulary wiary”, w którym zagrało aż trzydziestu pięciu aktorów, w przedziale wiekowym od 3 do 16 lat. Były to dzieci z różnych wspólnot działających przy parafii, ale i takie, które nie przynależą do żadnej z grup. Głównym motywem Jasełek były „okulary wiary”, dzięki którym człowiek widzi więcej i głębiej, a Wielka Tajemnica Wiary staje się jego udziałem. Dziękujemy bardzo serdecznie wszystkim, którzy zaangażowali się w to dzieło ewangelizacyjne. Mamy nadzieję, że ta piękna tradycja głoszenia Słowa Bożego nigdy nie ustanie. Do zobaczenia za rok!

Jasełka Parafialne - ZAPRASZAMY

W Niedzielę 5 stycznia po Mszy świętej o godz. 11.30 zapraszamy do dolnego kościoła na jasełka parafialne przygotowane przez dzieci.

Bierzmowanie 2020

24 marca 2020 roku o godz. 18.00 bp Ryszard Kasyna podczas Mszy świętej udzieli sakramentu bierzmowania kandydatom z grupy III oraz z grupy IV. Prosimy o modlitwę w intencji naszej młodzieży.

Msza święta dziękczynna na zakończenie roku kalendarzowego 2019

W ostatni dzień roku kalendarzowego nasi duszpasterze wraz z wiernymi zgromadzili się wokół ołtarza, aby podziękować Bogu za otrzymane łaski w minionym czasie. Mszy świętej przewodniczył Ksiądz Proboszcz Jacek Spychalski, a ostatnią homilię w 2019 roku wygłosił ksiądz Marek Cieszyński. Na koniec odbyło się nabożeństwo przed Najświętszym Sakramentem, przepraszaliśmy za popełnione grzechy i słabości oraz prosiliśmy o potrzebne łaski na nadchodzący 2020 rok.

Młodzieżowy Zespół Totus Tuus zaprasza na koncert kolęd i pastorałek

Młodzieżowy Zespół Totus Tuus zaprasza na koncert kolęd i pastorałek, który odbędzie się 12 stycznia o godz. 12.15 w górnym kościele.

Zachęcamy też do zajrzenia na nasze stronę fb
@Totuski
https://www.facebook.com/Totuski/

Koncert chóru parafialnego

W drugi dzień świąt chór parafialny prowadzony przez Pana Michała Kulasa, naszego organistę przygotował koncert kolęd. Odbył się on po Mszy Świętej o godz. 10.00 w górnym kościele.