Rekolekcje w Skrzatuszu

W dniach 17-19 sierpnia około 30 osób uczestniczyło w rekolekcjach, w Sanktuarium Matki Boskiej Bolesnej w Skrzatuszu. Rekolekcje okazały się wspaniałym czasem pogłębiania naszych relacji z Maryją, Panią Skrzatuską, a dla wielu osób były kontynuacją Zawierzenia, które dokonało się 1 czerwca w naszej parafii. Dzięki zaproszonym gościom z Domu Miłosierdzia Bożego w Koszalinie mieliśmy okazję wysłuchać wspaniałych świadectw o działaniu Boga Żywego w ich życiu oraz życiu ich podopiecznych, a następnie odnieść je do naszych codzienności . Czas rekolekcyjny obfitował w niesamowite wydarzenia duchowe, tj. wieczór pokutny u stóp Matki, połączony z możliwością przystąpienia do sakramentu pokuty i pojednania, drogę krzyżową, czy warsztaty, podczas których w oparciu o Pismo Święte rozważaliśmy radosne tajemnice różańca świętego. Codzienna Eucharystia i Adoracja Najświętszego Sakramentu do późnych godzin nocnych były stałym elementem naszego planu dnia. Czas spędzony w Skrzatuszu był radosny, przepełniony realną i odczuwalną obecnością Maryi, która stale wskazywała nam drogę do Chrystusa.

Jesteśmy przekonani, że rekolekcje te przyniosą niesamowite owoce w życiu każdego z nas i w życiu naszej parafii.

Uczestnicy rekolekcji